Hakkımızda

Yavuzlar mühendislik

Yavuzlar mühendislik 1989 yılında makine mühendisi Sonda Yavuz tarafından kurulmuştur. Yavuzlar Mühendislik & İnşaat olarak 1995 yılından itibaren akaryakıt ve LPG sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Firmamızın kuruluş amacı Akaryakıt ve LPG sektörünün içerisinde bulunan sorunları çözmek, Akaryakıt/LPG satış istasyonları ruhsatlandırma ve kurulum süresince istasyon sahibinin tüm işlerini halletmektir.

Akaryakıt/LPG istasyonu kurmak, açmak isteyenler, kurulmuş veya kurulacak istasyonları almak, satmak, kiralamak isteyenler bize müracaat edebilirler.

Anahtar teslimi Akaryakıt istasyonu kurulumu yapıyoruz (iş yeri açma ve çalışma ruhsatı, akaryakıt istasyonu inşaatı, saha betonu, kanopi, alt yapı ve elektrik tesisatı, tank ve pompalar). Akaryakıt istasyonu olup LPG ilave etmek istiyorsanız LPG istasyonu TSE belgesi alıyoruz. İhtilaflı(davalı) Akaryakıt ve LPG istasyonlarınızın hukuki işlemlerini çözmekteyiz.

Uygun fiyatlarda satılık akaryakıt istasyonu/devren kiralık/intifasız istasyonlar/A le jantlı arsalar için bizimle irtibata geçin.

Tecrübe

Güven

Başarı

Yavuzlar mühendislik 2012 yılında, Sonda Yavuz (Makine mühendisi), Abdurrahman Yavuz (Makine mühendisi) tarafından kurumların iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek elden çözmek için çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı onaylı Yavuzlar İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi Ltd. şirketini kurmuştur.  

Ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak bünyesindeki profesyonel A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanları, tecrübeli işyeri hekimleri ve sağlık personelleriyle güçlü, dinamik ve fark yaratan bir takım olmayı başarmıştır.  

Vermiş olduğumuz hizmetler; sistem ve standart belgelendirme (ISO 9001, Ce Belgesi), risk analizi ve acil durum eylem planı raporunun hazırlanması, iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi hizmeti, ilk yardım eğitimi, temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimi, işe giriş sağlık raporu, periyodik sağlık muayeneleri, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı, yangın tatbikatları, periyodik kontroller (kompresör, vinç, forklift, jenaratör, basınçlı kaplar, katodik koruma ölçümleri, topraklama, elektrik tesisatı, paratoner raporu v.b), gürültü ve toz ölçümleridir.